Štěňátka - Puppies / RUFF a ANDRA

Nabídka ke krytí

02.01.2012 22:34

Tak a štěňátka jsou všechna pryč. Některá skončila v rukou samotných rozhodčích, jiná zase u lidí co se teší na výstavy a proto můžeme říci, že první vrhy se potkaly s úspěchem a náš Ruffík má potomky, kteří se určitě neztratí. 

Máte-li doma fenku bíglíka s PP a chtěli byste nakrýt s našimi bíglíky, napište. K Vaší fence Vám doporučíme, zda nakrýt s Hagýskem nebo s Ruffíkem. Máme k dispozici i konzultace s poradkyní chovu od Beagle klubu, paní Smejkalovou. Takže naše případná domluva bude též potvrzena i odborníkem. U obou našich bíglíků jsou zde k dispozici rodokmeny. Jen podotknu, že na stránkách Beagle klubu je Ruffík veden se špatným záznamem jako nechovný. I přes několik prostestů se nepodařilo upgradovat tento záznam. Ruffík je chovný a proto ke krytí nabízíme oba naše bíglíky.

Charaktery?

Highlander Z Brány Krušnohoří (Hagy, Hagýsek)
velmi temperamentní bíglík, který je vděčný pánečkovi, hravý. Rozhodčí chválí jeho typickou hlavu bígla, paní Heřmanová (majitelka chovné stanice Z Brány Krušnohoří) pak zvýrazňuje osobitost a velmi dobré zbarvení - (jeho matka Alimet i v deseti letech vypadala na 5 letého bíglíka jak zbarvením tak i temperamentem). Hagy je poslušný - BzH vykonal s titulem CAJT, 1. místo a to na poprvé. Odložení v lese není problém, chůzi u nohy též ovládá bez vodítka. Patří mezi postavou vyšší bíglíky. Má pěkně osvalené tělo, v mládí jsme s ním velmi často navštěvovali coursing, kde se běhalo za návnadou. Miluje běhání u kola, 20km není problém, má výdrž. Momentálně má na poličce 2 šampiony krásy z Rumunska a ze Srbska, které jsme získali během našeho téměř 4 letého pobytu v Rumunsku. 

Ruff Z Brány Krušnohoří (Ruffík nebo i mumánek)
Bíglík, dva a půl roku. Už v tomto věku je šampionem 5 zemí: Maďarska, Ukrajiny, Rumunska, Srbska a Chorvatska. Navíc má i zkoušky BzH. Je postavou menší, celopláštík, krásně huňaté tlapky. Je po mamince velmi temperamentní, živý, hravý. Neustále z něj kypí energie a dobrá nálada. Trpí, když je sám. Miluje společnost - prostě bíglík jak má být. Vnímavý, neustále u kuchyňské linky - ta naštěstí nemá vliv na jeho váhu :-) 

Oba bíglíky krmíme peletkami fit-croc ze stránek Baron.cz, mají dostatek pohybu na naší zahradě přes 1000m2, takže krytím získáte velmi dobrý základ pro Vaše štěňátka.

Při krytí si zjišťujte, v jakém prostředí bíglíci žijí, čím jsou krmení, jak tráví volný čas... Proč? Nervní, agresivní, líný nebo třeba neustále vystrašený pes vám přenáší do štěňat i tyto geny. O tom jsem se několikrát přesvědčil a to hodně blízko nás, kdy šťěňata z jednoho vrhu zůstali všechny nedůvěřivé k cizím a to i přesto, že každá vyrůstala s jinou rodinou. Prostě geny po taťkovi se přenesly dál na další pokolení. A je jedno zda s nimi vystavujete nebo je máte na postel či do lesa na práci. Gen jim prostě říká - nedůvěřuj každému. 

Tolik několik rad, nabídek a postřehů. Máte-li zájem o krytí z některým z našich bíglíků, pak nám napište buď sem na naše stránky nebo se snámi spojte přes Facebook (link na titulní stránce). Od února se vracíme zpět do ČR a je otázkou dohody jaké budou podmínky krytí. V každém případě vylučujeme krytí s fenkou bez PP, neuchovněnou nebo agresivní. V zájmu obou stran bude k celému aktu sepsána i smlouva, kde se veškeré domluvené podmínky dají černé na bílém, tak abychom předešli případným nepochopením. 

 

 

—————

Nabízíme štěňátka na prodej!!!

15.06.2011 22:56

CZ / RUFFÍK má své první dědice! Dovolujeme si Vám nabídnout štěňátka, které jsou z vrhu "X" a budou v nejbližší době k odběru. Vzhledem k tomu, že oba rodiče jsou temperamentní bíglíci bude Vaše rozhodnutí stát určitě zato! Pokud by se Vám líbil jakýkoliv prcek, kontaktujte přímo paní Heřmanovou ze stanice Z Brány Krušnohoří
www.zbranykrusnohori.cz nebo e-mailem: info@zbranykrusnohori.cz

RO / Oferim pui RUFF si ANDRA ! Beagles sunt temperament, frumoase si sunt pentru vanzare. Contact: c.mark@centrum.cz

UK / Puppies for sale! There are temperament, full of energie and wait only for your interest! Contact: c.mark@centrum.cz

—————


Štěňátka - Puppies / RUFF a LENNY

Štěňátka na prodej

15.06.2011 23:10

Máte-li zájem o štěňátka, nabízíme štěňátka z vrhu RUFF a LENNY. Jsou naprosto úžasná a Ruffíkovi se povedlo jak s Androu tak i s Lenny přivést na svět opravdový skvost! První štěňátka jsou na adrese: www.beagles.ro a druhá www.zbranykrusnohori.cz. Sami si můžete vybrat, které štěně po Vás koukne, které má jiskru, které Vás osloví. Pokud byste měli zájem o štěňátka z Rumunska, pak to není až takový problém, protože můžeme poradit a připravit veškeré dokumenty pro export do ČR. Pokud byste se báli štěňátek z Rumunska není to obava na místě. Jsou pod veterinární kontrolou, odčervovaná, budou vakcinovaná stejnými léky jako v čr. Opravdu veškeré obavy hoďte za hlavu. Lenny je fenka s pěkným kukučem, pěknou postavou a hlavní je výsledek: statná, pěkná štěňátka. Věřte, že bychom si odvezli všechny, ale není to kam dávat. 

 

Tak to je vše, sedněte si, dejte si kávu a klikněte na obrázek pod tímto textem a podívejte se na fotopohádku o sedmi štěňátkách :-)

 

UK/ Let me introduce the puppies of RUFF and LENNY. 7 nice and temperament beagles are here direct for you! Lenny is excelent bitch with really nice face, body and the puppies are activ, full of energy and.... FOR YOU!!! Do you like to buy some of them? Contact us: c.mark@centrum.cz

RO / Oferim pui de la RUFF si LENNY. Beagles sunt in Romania, Satu Nou, 10km din Oradea (Bihor).  Contact pentru vanzare: www.beagles.ro

 

 

 

—————


Štěňátka

Kolem 22. května budeme společně s chovnou stanicí www.beagles.ro 
čekat první štěňátka od Ruffíka co se narodí tady v Rumunsku :-)

týden poté se pak bude čekat i na vrh v Bráně Krušnohoří na další Ruffíkovo šťěňátka. Je na co se těšit, Ruffík několikrát obstál jako nejlepší štěně v Maďarsku, Rumunsku, získal i titul beagle klubu "klubový vítěz štěňat" v ČR! Poté posbíral několik nominací na titul Maďarský junior šampion a Rumunký Junior Šampion. Letos mu byl udělen titul Rumunský Šampion. Vykonal i zkoušku lovecké upotřebitelnosti. A to vše ve dvou letech! Obstál v konkurenci Maďarských a Rumunských bíglíků na výstavách a to i přesto, že v každé zemi mají rádi jiný typ bígla: někde menší, jinde stíhlé a vysoké, v Rumunsku nemají rádi puntíkaté bíglíky ale spíše celopláštíky...

Zpět k Ruffíkovi: Štěňátka budou určitě velmi temperamentní a pozor! Určitě po Ruffíkovi pořřřřááááád hladováááá!!! Ruffík totiž trpí neustálým pocitem hladu, neexistuje nic k jídlu co by přehlédl. I přesto má postavu, kterou mu hodně soupeřů závidí. Většinou se setkáváme s chválou jak je štíhlý a temperamentní.

Informace o plánovaných štěňátkách v ČR: www.zbranykrusnohori.cz 

>>mimochodem díky těmto stránkám jsme našli i našeho prvního bíglíka Hagrida :-) 

 

 Google translate limba Romana:

Aproximativ 22 Fie ca noi, împreună cu www.beagles.ro staţia de reproducere se aşteaptă de la primul cuib Ruff a născut aici, în România săptămâna :-) apoi va aştepta să arunce la poarta de lângă pui Ore Ruff. E ceva să aştept cu nerăbdare să stea mai multe Ruff ca cel mai bun pui din Ungaria, România, a câştigat, de asemenea, Beagle Puppy Club Club Winner în ţară! Dupa ce a castigat mai multe nominalizari pentru titlul de campion Junior Maghiară şi Română Junior Campion. În acest an el a fost distins cu titlul de campion român. El a făcut testul de "certificat classa munca". Şi toate în doi ani!

Catelusii sunt foarte energic si cu siguranta ai grija! Desigur Ruff întotdeauna foame! Ruff suferă de foame constantă, nu este nimic de a mânca ceea ce au pierdut.

În ciuda având un caracter că rivalii o mulţime de invidie. De obicei, ne întâlnim cu laude ca suplu şi vioi. Informaţii cu privire la catei planificate în CR: (www.zbranykrusnohori.cz) prin site-ul şi am găsit prima noastră beagle Hagrid :-)

pentru detaili de la romania statiune beagle: www.beagles.ro

English version (google translate):

We are waiting together with the breeding station www.beagles.ro for the first puppies around 22nd May. There are puppies from Ruff what will be born here in Romania :-) We will have to wait for the next Ruff's puppies in the beagle station Z Brány Krušnohoří maybe week after then

 

All of this news comes after Ruff's several success as the "best puppy" in Hungary, Romania. He was won the title of a "best beagle of beagle club CZ" in class puppy! After winning several nominations for the title of "Hungarian Junior Champion" and  "Romanian Junior Champion". This year he was awarded the title "The Romanian Champion". He was made "Certififat of the working atest". And all in two years only! 

Puppies will be very energetic and vivacious! Certainly will be continual hungry! Why? Ruff is constantly hunger. Doesn't exist the meal what he cannot to test...  Despite having a character that it rivals a lot envy. Usually we meet with praise as slim and vivacious. 


Information on planned puppies in CR: www.zbranykrusnohori.cz >> Way through the site and we found our first beagle Hagrid :-)

Info for planned puppies in Romania: www.beagles.ro


Transport Rumunsko

Doprava do Rumunska

13.02.2012 13:11
pro dopravu do rumunska máme vlastní stránky... klikněte sem a mrkněte, zda je tato služba pro Vás zajímavá.

—————